Nasza kancelaria

Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla Klientów biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i licznemu zespołowi pracowników i stałych współpracowników w sposób sprawny i najkorzystniejszy z możliwych rozwiązujemy sprawy Naszych Klientów. Zespół Kancelarii udziela porad prawnych, prowadzi mediacje, sporządza pisma i wnioski, opiniuje umowy oraz występuję reprezentując Klientów zarówno przed organami postępowania przygotowawczego jak i przed sądami na terenie całej Polski.

Siedziba kancelarii

Witamy w kancelarii adwokackiej

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Łukasza Kowalskiego. Kancelaria mieści się w Częstochowie, ale profesjonalny, kilkunastoosobowy zespół adwokatów, radców prawnych i prawników świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Oferujemy pomoc nie tylko w zakresie porad prawnych, ale również negocjacji, mediacji, sporządzania pism oraz reprezentowania przed Sądem. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje specjalistów pozwalają reprezentować klientów w zakresie rozmaitych spraw z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego, spadkowego czy upadłościowego.

Usługi prawne dla osób indywidualnych oraz firm. Kancelaria kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych. Jedną z gałęzi specjalizacyjnych jest prawo dochodzenia odszkodowań za szkody osobowe i majątkowe, prawo karne oraz definiowane w szerokim ujęciu prawo gospodarcze i handlowe. Adwokat Łukasz Kowalski wraz z zespółem prawników służy pomocą w ramach współpracy biznesowej, oferując również stałą obsługę firm. Usługi adwokackie Kancelarii bardzo często wychodzą poza sztampowe schematy, wszystko po to, aby działać w interesie klienta i rozwiązywać jego problemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu optymalnego profesjonalizmu i odpowiedzialności.

Klienci Kancelarii Adwokackiej adw. Łukasza Kowalskiego z Częstochowy, mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną, również w zakresie współpracy z biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami oraz komornikami. To najczęściej prowadzone sprawy, których podejmuje się Kancelaria Kowalski, uwzględniając zaś współpracę z klientami indywidualnymi, to obszary prawne, takie jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne i prawo dochodzenia odszkodowań. Odszkodowania to dziedzina, która jest swoistym “konikiem” Kancelarii o czym świadczą sukcesy, którymi prawnicy mogą się pochwalić. Na przestrzeni lat zespół Kancelarii Kowalski przeprowadził i zakończył ponad 3000 postępowań odszkodowawczych, dotyczących m.in wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, wypadków wskutek nienależytego utrzymania terenu, śmierci osoby bliskiej wskutek wypadku. Co istotne, łączna kwota uzyskanych przez klientów odszkodowań już dawno przekroczyła kilkanaście milionów złotych.


Współpraca z Kancelarią Adwokacką - Adwokat Łukasz Kowalski
Adwokat Łukasz Kowalski, założyciel Kancelarii podkreśla, że istotą prowadzenia działalności jest wsparcie klientów w różnych obszarach prawnych przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i etyki adwokackiej. Do każdej sprawy specjaliści zawsze podchodzą indywidualnie, przedstawiając realne szanse i możliwe rozwiązania. Zespół adwokacki jest wsparciem w zakresie prowadzenia różnego rodzaju postępowań, natomiast cały proces ich przebiegu zawsze jest dokładnie omawiany i ustalany z klientem. Doradztwo, opieka prawna, reprezentowanie czy pomoc we współpracy z innymi organami, to kluczowe elementy pracy adwokatów z Kancelarii Kowalski z Częstochowy. Uczciwość i brak składania obietnic bez pokrycia to fundamenty, jakimi kierują się współpracujący z Kancelarią eksperci. Kancelaria Kowalski zachęca wszystkich, którzy szukają wsparcia prawnego do współpracy i wstępnych konsultacji w ramach sprawnego rozwiązania wszelkich problemów.