Usługi inne

Mając na uwadze, jak szybko zmieniają się przepisy prawa, świadczymy doradztwo prawne dopasowane pod potrzeby konkretnego Klienta. Taka pomoc sprowadza się często do świadczenia usług w zupełnie nowych obszarach, dopiero rodzących i rozwijających się w obrocie gospodarczym. W dotychczasowej praktyce świadczyliśmy już wielokrotnie pomoc m.in. dla branży IT, Automotive, czy też prowadzimy sprawy klientów inwestujących swoje pieniądze na rynkach finansowych – giełda tradycyjna, czy też giełdy kryptowalut, rynku obligacji, zarówno korporacyjnych jak i emitowanych przez Skarb Państwa. W zespole prawników Kancelarii znajdują się wykwalifikowane osoby wspomagające klientów w rozwiązywaniu problemów prawnych powstałych w tych właśnie obszarach.


Pomoc prawna dla branży IT
Obsługa prawna IT cieszy się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. To branża, która dopiero rozwija swoje skrzydła na biznesowym rynku, z tego również powodu nierzadko pojawiają się czysto formalne problemy czy zawiłości prawne. Firmy, które prowadzą swoją działalność w gałęzi IT nie zawsze mają wystarczającą wiedzę w ramach obowiązujących regulacji prawnych. Adwokaci z kancelarii Kowalski są właśnie po to, aby wyręczać ich na każdym poziomie prowadzonej działalności w zakresie działań, co do których zastosowanie mają konkretne przepisy obowiązującego w Polsce prawa. Prawnicy świadczą swoje usługi w zakresie bieżącej działalności firm z branży IT, sporządzają niezbędne dokumenty, reprezentują swoich klientów w urzędach oraz przed sądem, jeśli zachodzi taka potrzeba.


Obsługa prawna Automotive
Kompleksowa obsługa prawna podmiotów działających w branży motoryzacyjnej, to kolejny “konik” kancelarii prawnej Kowalski. Oferujemy porady prawne dla całego sektora motoryzacyjnego, jak również jego klientów. Obsługujemy dealerów samochodowych, komisy, firmy zajmujące się wynajmem aut.
 

Pomoc prawna kryptowaluty
Rynek inwestycyjny zdobywa coraz większą popularność, a narzędzia pozwalające pomnażać swoje oszczędności są coraz bardziej rozbudowane. Nowości, które pojawiają się na rynku, są innowacją, w zakresie których nie każdy inwestor ma wystarczającą wiedzę prawną. Adwokaci z kancelarii Kowalski świadczą usługi doradcze oraz przygotowują niezbędne wnioski i dokumenty w ramach dochodzenia praw swoich klientów. Zdarza się, że zostają oni poszkodowani przez giełdy kryptowalut i tracą ogromne sumy pieniędzy. Prawnicy uczulają również, aby inwestorzy przed lokowaniem swoich aktywów dokładnie czytali zasady inwestowania. Dokładny odczyt regulaminu i zasad współpracy z giełdami kryptowalut zapewnia optymalne bezpieczeństwo i chroni przed finansowymi stratami.