Radomsko - Adwokat i radca prawny

Radomsko - Adwokat i radca prawny

Kancelarię Kowalski tworzy zespół wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem. Kancelaria z siedzibą w Częstochowie przyjmuje sprawy z różnych obszarów prawa na terenie całej Polski, również w Radomsku.

Radomsko - Adwokat

Oferujemy wsparcie prawne zgodnie ze specjalizacją, doradzamy, świadczymy porady jednorazowe oraz proponujemy długofalową współpracę klientom indywidualnym oraz firmom. Działamy zgodnie z etyką zawodową, zachowujemy pełną dyskrecję, staramy się wypracować najlepszą strategię w ramach postępowań z najkorzystniejszym wynikiem spraw dla klientów.

Radca prawny - Radomsko

Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, reprezentujemy przed sądem oraz wszelkimi instytucjami. Prowadzimy porady prawne, podejmujemy się negocjacji i mediacji, wypracowujemy ugody. Zapraszamy mieszkańców miasta Radomsko.

W jakich obszarach prawa działamy?
Prawo cywilne. W zakresie prawa cywilnego podejmujemy sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienie. Prowadzimy postępowania, których istotą jest wypadek komunikacyjny czy wypadek w pracy. Adwokat oferuje pełne wsparcie w sprawach o zasiedzenie, świadczenie nienależne czy ochronę praw lokatorów.
Prawo gospodarcze i handlowe. Naszą specjalnością jest prawna obsługa firm, zarówno w ramach jednorazowych porad, jak i długofalowych współprac. Adwokat sprawy gospodarcze wspiera w zakresie konstruowania umów czy regulaminów, reprezentuje w urzędach, prowadzi negocjacje z kontrahentami, zajmuje się sprawami kadrowymi czy zakładaniem i przekształcaniem spółek.
Prawo rodzinne. Oferujemy profesjonalną pomoc w postępowaniach, takich jak rozwody czy alimenty. Prawnik okazuje najlepsze wsparcie również w sprawach o podział majątku i w trudnych sprawach o rozwód z orzeczeniem o winie jednego z małżonków.
Prawo karne. Zachowujemy należytą staranność w wypracowaniu najkorzystniejszego rozstrzygnięcia spraw karnych, zarówno dla klientówpokrzywdzonych, jak i oskarżonych. Adwokat sprawy karne jest zobowiązany do działania zgodnie z etyką zawodową, przy całkowitej dyskrecji i z zachowaniem wszelkich praw klienta.
Prawo spadkowe. Prowadzimy sprawy o podział majątku i inne sprawy spadkowe, takie jak o podważenie testamentu, wydziedziczenie, darowizny czy zachowek.
Prawo upadłościowe i upadłość konsumencka. Adwokaci z kancelarii Kowalski świadczą kompleksowe usługi prawne w ramach przeprowadzenia procesu, jakim jest upadłość konsumencka.
Prawo sportowe.
prawna obsługa firm.
Inne usługi prawne, w tym dla branży IT, Automotive, giełd, rynku obligacji czy kryptowalut.
● Windykacja. Nasza kancelaria windykacyjna świadczy usługi prawne w zakresie negocjacji z dłużnikami i wierzycielami, dochodzenia do kompromisów i ugody oraz odzyskania należności, zarówno w ramach współpracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Radomsko jest kolejną lokalizacją, w której kancelaria Kowalski świadczy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi prawne dla osób prywatnych i firm. Kontaktujemy się bezpośrednio albo online, w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów.