Lubliniec - Adwokat i radca prawny

Lubliniec - Adwokat i radca prawny

Kancelaria Kowalski w Lublińcu świadczy kompleksowe usługi z różnych obszarów prawa. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych w różnych obszarach prawa adwokatów udziela porad, reprezentuje w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądami i instytucjami pożytku publicznego.

Lubliniec - Adwokat

Spotkania z prawnikami mogą odbywać się bezpośrednio albo online, dzięki czemu lokalizacja nie jest żadną przeszkodą. Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowane i zawiłe są regulacje prawne oraz samodzielne dochodzenie swoich praw bez wsparcia profesjonalistów. Oferujemy pomoc prawną w prowadzeniu spraw, wdrażamy krok po kroku, z pełnym zaangażowaniem doradzamy najrozsądniejsze rozwiązania.

Radca prawny - Lubliniec

Zawsze działamy zgodnie z etyką zawodową, dążymy do najkorzystniejszych wyników. Sporne sytuacje i konflikty zawsze są powodem ogromnego stresu. Z naszą pomocą udaje się przejść przez cały proces szybko i łatwo.

Działamy w takich obszarach prawa, jak:
Prawo cywilne, w tym sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienie, wypadek komunikacyjny czy wypadek w pracy. Adwokat dokona należytej staranności, aby wynik każdej sprawy był jak najbardziej satysfakcjonujący.
Prawo gospodarcze i handlowe. Szeroko pojęta prawna obsługa firm, zarówno jednorazowe porady prawne, jak i długofalowa współpraca w ramach funkcjonowania biznesu. Adwokat sprawy gospodarcze wspiera w procesie konstruowania umów, regulaminów, zajmuje się kwestiami kadrowymi, pomaga zakładać, przekształcać czy zamykać spółkę.
Prawo rodzinne. Kancelaria Kowalski oferuje usługi prawne w szerokim zakresie, sprawami zajmuje się wyspecjalizowany adwokat. Rozwody, alimenty, podział majątku, to główne tematy prowadzonych spraw, od momentu skonstruowania pozwu, aż do uzyskania najlepszego werdyktu.
Prawo karne. Reprezentujemy zarówno osoby pokrzywdzone, jak również oskarżone.
Prawo spadkowe, w tym sprawy o podział majątku, sprawy spadkowe, takie jak podważenie testamentu, wydziedziczenie, zachowek.
● Prawo upadłościowe, przede wszystkim upadłość konsumencka i wsparcie klienta na każdym etapie postępowania.
Prawo sportowe.
prawna obsługa firm.
Inne usługi prawne, między innymi dla branży IT, Automotive, giełd, giełd kryptowalut czy rynku obligacji.
● Kancelaria windykacyjna. Zajmujemy się windykacją należności, zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i firm. Wspieramy wierzycieli w procesie odzyskiwania dóbr oraz dłużników w procesie oddłużania. Negocjujemy, prowadzimy mediacje, doprowadzamy do korzystnej ugody.

Lubliniec jest kolejną lokalizacją, która może liczyć na kompleksowe wsparcie kancelarii Kowalski. Adwokaci podejmują się nawet tych najbardziej skomplikowanych spraw, zachowują pełen profesjonalizm oraz całkowitą dyskrecję. Kontakt bezpośredni lub rozmowa online jest wstępem do korzystnej współpracy. Fachowa pomoc prawna nierzadko jest wręcz niezbędna do rozwiązania sprawy, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Warto zaufać specjalistom.