Prawo upadłościowe

Prawo upadłościowe / upadłość konsumencka

Kancelaria adwokacka Kowalski z siedzibą w Częstochowie świadczy kompleksowe usługi prawne w dziedzinie prawa upadłościowego. Upadłość konsumencka to często skomplikowany proces, który prawnicy pomogą sprawnie przeprowadzić. Współpracujemy zarówno z wierzycielami, którzy chcą odzyskać swoje należności, jak i dłużnikami, którzy są zagrożeni niewypłacalnością albo już utracili płynność finansową. Otaczamy opieką prawną klientów indywidualnych oraz firmy.
 

Jak przeprowadzić upadłość konsumencką?
Pytanie, jak przeprowadzić upadłość konsumencką to w ostatnim czasie jedno z tych, które jest zadawane najczęściej. Prawo upadłościowe jest zawiłe, a wszelkie regulacje nierzadko niezrozumiałe i wymagające spełnienia ogromu formalności. Adwokaci z kancelarii Kowalski, podejmują się kompleksowej obsługi prawnej. W jej skład wchodzą nie tylko konsultacje i porady, ale również w ramach indywidualnych potrzeb klientów nierzadko sporządzanie wniosków, kompletowanie niezbędnych dokumentów oraz wskazywanie krok po kroku, jak musi przebiegać upadłość konsumencka, aby finał sprawy był jak najkorzystniejszy dla klienta.
Adwokaci dokonują zgłoszeń wierzytelności, reprezentują klientów przed sądem i wobec wierzycieli, monitorują przebieg postępowania upadłościowego. Kancelaria stale współpracuje również z doradcami restrukturyzacyjnymi pomagającymi w oddłużaniu zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, świadcząc pomoc w postępowaniu upadłościowym. Dzięki temu klienci mogą liczyć na sprawną opiekę i wsparcie w całym, jakże trudnym procesie.
 

Kancelaria Kowalski - Twój adwokat pomagający przeprowadzić upadłość konsumencką
Zespół doświadczonych prawników z niezbędnymi kwalifikacjami świadczy usługi prawne w zakresie prawa upadłościowego. To wsparcie, którego celem nie zawsze jest przeprowadzenie przez skomplikowany proces aż do ogłoszenia upadłości osoby prywatnej bądź firmy. Bardzo często pomoc prawna okazuje się konieczna, aby przed upadłością ochronić. W kancelarii Kowalski pracują adwokaci, którzy specjalizują się również w zakresie finansów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie, które pomoże im rozwinąć biznesowe skrzydła, za to klienci indywidualni wypracują korzystny system zarządzania własnym budżetem. Jak wyjść z długów, jak negocjować z wierzycielami, jak zarządzać pieniędzmi, aby sytuacja finansowa była stabilna, a wizja ogłoszenia upadłości konsumenckiej zniknęła całkowicie? Na te i inne pytania w siedzibie kancelarii Kowalski w Częstochowie albo na terenie całego kraju w opcji online odpowiedzą rzetelni prawnicy z odpowiednimi kompetencjami zawodowymi.