Pyrzowice - Adwokat i radca prawny

Pyrzowice - Adwokat i radca prawny

Kancelaria Kowalski zachęca do kontaktu bezpośredniego lub online wszystkie osoby, które potrzebują w Pyrzowicach porady prawnej lub wsparcia na każdym etapie toczącego się postępowania z różnych obszarów prawa. Chociaż nasza siedziba mieści się w Częstochowie, adwokaci świadczą swoje usługi na terenie całej Polski.

Adwokat - Pyrzowice

Od lat pomagamy klientom indywidualnym oraz firmom, zapewniając kompleksowe wsparcie, należytą rzetelność, skuteczność oraz pełną dyskrecję. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz sprawy i nierzadko kreatywne, nieszablonowe podejście do rozwiązań prawnych. Szukamy najlepszych rozwiązań, aby finał każdej sprawy był jak najkorzystniejszy dla naszych klientów. Oferujemy porady prawne, stałą obsługę adwokacką, sporządzamy umowy i opinie, reprezentujemy klientów w toku postępowania przygotowawczego, przed sądami oraz wszelkimi organami administracyjnymi. Kancelaria Kowalski cieszy się nieposzlakowaną renomą. Zaufanie, uczciwość i zaangażowanie w ramach skutecznych rozwiązań prawnych, to cechy, jakimi wyróżniają się nasi prawnicy.

Pyrzowice - Radca prawny

Pyrzowice są kolejnym miejscem na mapie Polski, w którym świadczymy swoje usługi. Osobom prywatnym oraz firmom proponujemy usługi adwokackie najwyżej jakości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz etyką zawodową.

Działamy w różnych obszarach prawa, to między innymi:
Prawo cywilne. Doświadczony adwokat zajmie się kompleksowo sprawami o odszkodowania, zadośćuczynienie, wypadek komunikacyjny czy wypadek w pracy. Oferujemy jednorazowe porady prawne oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowań.
Prawo gospodarcze i handlowe. Adwokat sprawy gospodarcze zajmie się wszelkimi aspektami prawnymi prowadzonego biznesu. Prawna obsługa firm albo jednorazowa porada prawna, to klient decyduje, z którego rozwiązania chce skorzystać. Konstruujemy umowy, sprawozdania, opinie, kontakty, regulaminy, pomagamy rozwiązać służbowe spory, wspieramy w zakładaniu czy przekształcaniu spółek.
Prawo rodzinne. Rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi czy podział majątku, to tylko niektóre zagadnienia, którymi zajmuje się adwokat w ramach prawa rodzinnego z kancelarii Kowalski.
Prawo karne. Adwokat sprawy karne przyjmuje sprawy, w których klientem może być zarówno osoba pokrzywdzona, jak i oskarżona.
Prawo spadkowe, w tym sprawy o podział majątku i sprawy spadkowe, jak wydziedziczenie, podważenie testamentu, zachowek.
Prawo upadłościowe i upadłość konsumencka.
Prawo sportowe.
prawna obsługa firm.
Inne usługi prawne dla branży IT, Automotive, giełd, giełd kryptowalut czy rynku obligacji.
● Windykacja. Kancelaria windykacyjna w Pyrzowicach świadczy usługi w ramach odzyskiwania należności przez wierzycieli oraz spłaty długu przez dłużników. Adwokat negocjuje, prowadzi mediacje i dąży do ugody. Usługi windykacyjne oferowane są osobom indywidualnym oraz firmom.

Wsparcie profesjonalnych prawników jest nierzadko “kluczem do sukcesu” na sali sądowej.
Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną pomoc prawną w Pyrzowicach.