Kluczbork - Adwokat i radca prawny

Kluczbork - Adwokat i radca prawny

Oferta kompleksowych usług prawnych kancelarii Kowalski skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm w miejscowości Kluczbork. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych doskonale porusza się w różnych obszarach prawa, aby móc każdemu klientowi zaoferować profesjonalne wsparcie.

Kluczbork - Adwokat

Kancelaria Kowalski oferuje jednorazowe porady prawne, ale również długofalową obsługę prawną, prowadzi negocjacje i mediacje, reprezentuje klienta przed sądem i organami administracyjnymi. Podejmuje się najbardziej skomplikowanych spraw, a adwokaci działają zgodnie z przepisami obowiązującego prawa oraz zawodową etyką, aby dojść do jak najkorzystniejszego rozwiązania. Podejście do każdego klienta jest indywidualne, a prawnicy zachowują pełną dyskrecję bez względu na charakter sprawy.

Kluczbork - Radca prawny

Chociaż kancelaria adwokacka Kowalski ma swoją siedzibę w Częstochowie, to szeroka oferta w zakresie wsparcia prawnego oferowana jest klientom na terenie całej Polski. Kluczbork jest kolejnym miastem, w którym adwokaci prowadzą swoją działalność. Kancelaria Kowalski proponuje bezpośredni kontakt w formie spotkań w dogodnej lokalizacji albo doradztwo prawne za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Nowoczesne możliwości online pozwalają dzisiaj oferować usługi prawne bez względu na miejsce przebywania.

W jakich obszarach prawnych działa kancelaria Kowalski w Kluczborku?

To przede wszystkim:

  • prawo cywilne to między innymi odszkodowania, sprawy o zadośćuczynienie, wypadek komunikacyjny czy wypadek w pracy,
  • prawo gospodarcze i handlowe, w tym obsługa prawna firm, jednorazowe porady oraz długofalowa współpraca, konstruowanie umów i regulaminów, negocjacje z kontrahentami, reprezentowanie w urzędach, zakładanie i przekształcanie spółek,
  • prawo rodzinne, na przykład sprawy rozwodowe, o alimenty czy podział majątku i ustalenie opieki nad dzieckiem,
  • prawo karne. Adwokat sprawy karne podejmuje zarówno w przypadku klientów poszkodowanych, jak i oskarżonych, 
  • prawo spadkowe jak sprawy o podział majątku i inne sprawy spadkowe, na przykład o wydziedziczenie, podważenie testamentu lub zachowek,
  • prawo upadłościowe i upadłość konsumencka,
  • prawo sportowe
  • prawna obsługa firm,
  • inne usługi prawne, między innymi dla branży IT, Automotive, giełd kryptowalut czy rynku obligacji,
  • windykacja. Kancelaria windykacyjna podejmuje się spraw o odzyskanie należności lub oddłużania. Współpracuje z wierzycielami oraz dłużnikami, z klientami prywatnymi oraz firmami.

Kancelaria Kowalski zachęca wszystkich potrzebujących prawnego wsparcia w Kluczborku do kontaktu. Adwokaci pozostają do Państwa dyspozycji i oferują swoje usługi na każdym etapie postępowania. Dzięki profesjonalnej pomocy prawnej udaje się nie tylko uzyskać najkorzystniejsze rozwiązanie, ale zminimalizowany jest również ogromny stres, jaki przecież wiąże się z udziałem w sprawach sądowych bez względu na charakter uczestnictwa.