Nasza kancelaria

Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla Klientów biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i licznemu zespołowi pracowników i stałych współpracowników w sposób sprawny i najkorzystniejszy z możliwych rozwiązujemy sprawy Naszych Klientów. Zespół Kancelarii udziela porad prawnych, prowadzi mediacje, sporządza pisma i wnioski, opiniuję umowy oraz występuje reprezentując Klientów zarówno przed organami postępowania przygotowawczego jak i przed sądami na terenie całej Polski.

Siedziba kancelarii

Witamy w kancelarii adwokackiej

Witamy na stronie internetowej kancelarii adwokackiej Łukasza Kowalskiego z siedzibą w Częstochowie Kancelaria Kowalski mieści się w Częstochowie, ale profesjonalny, kilkunastoosobowy zespół adwokatów, radców prawnych czy prawników świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Oferujemy pomoc nie tylko w zakresie porad prawnych, ale również negocjacji, mediacji, sporządzania pism oraz reprezentowania przed sądem. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje specjalistów pozwalają działać w zakresie rozmaitych spraw prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego, spadkowego czy upadłościowego.

Usługi prawne dla osób indywidualnych oraz firm Kancelaria kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm. Jedną z gałęzi specjalizacyjnych jest prawo odszkodowawcze, prawo pracy oraz prawo gospodarcze i handlowe w szerokim ujęciu. Adwokat Łukasz Kowalski oraz jego zespół adwokatów i prawników służy pomocą w ramach współpracy biznesowej, oferując stałą obsługę firm. Usługi adwokackie naszej kancelarii bardzo często wychodzą poza sztampowe schematy, wszystko, aby działać w interesie klienta i rozwiązywać jego problemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zachowaniu optymalnego profesjonalizmu i odpowiedzialności.

Klienci kancelarii adwokackiej Kowalski z Częstochowy, mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną, również w zakresie współpracy z biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami oraz komornikami. Te najczęściej prowadzone sprawy, których podejmuje się Kancelaria Kowalski, uwzględniając zaś współpracę z klientami indywidualnymi, to obszary prawne, takie jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy i prawo odszkodowawcze. Właśnie ta ostatnia dziedzina jest “konikiem” kancelarii i świadczą o tym sukcesy, którymi adwokaci mogą się pochwalić. To ponad 2000 zakończonych postępowań odszkodowawczych, na przykład wynikających z powstałych wypadków komunikacyjnych albo jako wypadek w miejscu pracy. Co istotne, łączna kwota uzyskanych przez klientów odszkodowań już dawno przekroczyła kilkanaście milionów złotych.


Współpraca z kancelarią Kowalski
Adwokat Łukasz Kowalski, założyciel kancelarii podkreśla, że istotą prowadzenia działalności jest wsparcie klientów w różnych obszarach prawnych przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Do każdej sprawy specjaliści zawsze podchodzą indywidualnie, przedstawiając realne szanse i możliwe rozwiązania. Zespół adwokacki jest wsparciem w zakresie prowadzenia różnego rodzaju postępowań, natomiast cały proces ich przebiegu zawsze jest dokładnie omawiany i ustalany z klientem. Doradztwo, opieka prawna, reprezentowanie czy pomoc we współpracy z innymi organami, to kluczowe elementy pracy adwokatów z kancelarii Kowalski z Częstochowy. Uczciwość i brak składania obietnic bez pokrycia to fundamenty, jakimi kierują się współpracujący z kancelarią eksperci. Kancelaria Kowalski zachęca wszystkich, którzy szukają wsparcia prawnego do współpracy i wstępnych konsultacji w ramach sprawnego rozwiązania wszelkich problemów.